Nová kolekcia ALÉ na sezónu Jar/Leto 2020

Kategórie
 
 
 
Predajňa Bike Union je otvorená. Viac info
Ušetrite až 300 € so zľavovými kupónmi. Bicykle, komponenty, oblečenie - všetko s obrovskými zľavami. Viac info
 
 
 
 

Nová kolekcia ALÉ na sezónu Jar/Leto 2020

Autor: Bike Union     Dátum: 28.2.2020     Čítanie na: 4 min.

ALÉ predstavuje kolekciu jar/leto 2020. Charakteristické vlastnosti novej kolekcie: použitie len tých najkvalitnejších materiálov, detaily spracovania, originálny grafický dizajn, farby a fluorescentné detaily pre lepšiu viditeľnosť a bezpečnosť. Nová kolekcia kladie dôraz na avant-gardné trendy, tiež použitie ECO materiálov z recyklovaných zdrojov, ale aj použitie hightech tkanín.

 

R-EV1

Cyklistika so štýlom a highend technológiou. Rad R-EV1 je to najlepšie od značky ALÉ. Kúsky z tohto radu sú odvážne no zárovaň elegantné. Sú výsledkom dlhodobého vývoja a výskumu. Použité sú priekopnícke materiály, špeciálne úpravy, všetko preto, aby vám pomohli podať maximálny výkon.Technológia Graphene G+ poskytuje aktívnu interakciu medzi telom a tkaninou, tak aby sa dosiahlo rovnomerné rozdelenie a odvádzanie tepla. Látky Graphene G+ boli testované v aerodynamickom tuneli a zameriavajú sa na čo najväčšiu aerodinamiku. Látka Velocity 8H bola vyvinutá pre intenzívne tréningy a s dôrazom, aby sa čo najviac prispôsobila tvaru tela.

R-EV1 MužiR-EV1 Ženy

PR-S

Kolekcia PR-S je výsledkom dlhodobej spoupráci s profesionálnymi tímami a stelesňuje vrchol výskumu a technickej úrovne. Maximálny výkona a pohodlie na akúkoľvek vzdialenosť. Systém ALÉ Body Mapping kladie dôraz na správnu kombináciu textílií vzhľadom na potreby priedušnosti pri odvode tepla, alebo ochrany voči vetru.

PR-S MužiPR-S Ženy

 

GRAPHICS PRR

Toto je naša srdcová záležitosť. Kombinácia technológie, inovácií, ergonomického strihu, ľahkosti a priedušnosti, výrazných vzorov a farieb. S novou kolekciou SS 2020 prichádza aj "zelená" možnosť pre všetkých ekologicky zmýšlajúcich cyklistov. Odevy Green Road sú vyrobené z 90% recyklovaných materiálov - tkanín z plastov - s minimálnym dopadom na životné prostredie. Táto kolekcia je zrkadlom zodpovednosti voči našej planéte, na ktorej nám skutočne záleží.

Graphics RRR MužiGraphics PRR ženy

SOLID

Kolekcia s tradičným prístupom a pohodlným strihom, obsahuje ľahké, univerzálne kúsky, tak aby vyhoveli potrebám všetkých cyklistov. Ponúka vynikájúci pomer medzi výkonom a cenou.

KLIMA

Najnovšia kolekcia navrhnutá špeciálne pre ochranu jazdcov pred teplom a UV lúčmi. Dresy Klima poskytujú priedušnosť a sviežosť pri ich nosení aj v tých najteplejších letných dňoch.

KLIMATIK GUSCIO

Kolekcia nepremokavých, ľahko zbaliteľných termo oblečení, vest a ľahkých búnd. Vysoko reflexné prvky na chrbte zlepšujú viditeľnosť v prípade zhoršených sveteľných podmienok a extrémnych poveternostných podmienok. S kúskami oblečenia z tejto série neexistuje nič také ako zlé počasie.

Klimatik Guiscio mužiKlimatik Guiscio muži

OFF-ROAD GRAVEL & MTB

Vášeň, ktorá sa stala kkolekciou. Nová kolekcia pre Gravel a MTB kombinujú prvky pohodlia a odolnosti, s prvkami odolnými voči oderu, s veľa vreckami, aby ste aj tú najdlhšiu jazdu mohli absolvovať v čo najväčšej pohode.

Off-road mužiOff-road ženy

TRIATHLON

Počuli sme, že triatlon ukáže to, čo v človeku skutočne je. Ak nie ste dostatočne motivovaný, ak neviete čo znamená utrpenie, chápeme, možno triatlon nie je pre vás. Ale všetci, ktorí dávajú do toho maximum, budú potrebovať to najlepšie na zmiernenie utrpenia.

Triathlon mužiTriathlon ženy

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia