Možnosti dopravy a platieb

Kategórie
 
 
 
Predajňa Bike Union je otvorená. Viac info
Ušetrite až 300 € so zľavovými kupónmi. Bicykle, komponenty, oblečenie - všetko s obrovskými zľavami. Viac info
 
 
 
 

Doprava a možnosti platby

Zmeny v doručovaní a možnosti platby počas mimoriadneho stavu

  • Doručenie kuriérom ZDARMA pri objednávke nad 49 €
  • Platba možná iba prevodom a platobnou kartou (nie dobierkou)
  • Osobný odber dočasne zrušený (viac info)

 

V objednávke si môžete zvoliť tieto spôsoby dopravy tovaru: kuriérska služba UPS, alebo osobný odber tovaru v našich predajniach.

Ceny dopravy

Hodnota objednávky Nad 100 € Do 100 €
Spôsob platby Všetky Dobierka Prevod / Platobná karta
Kuriér UPS Zdarma 5,99 € 4,99 €
Osobný odber Zdarma Zdarma Zdarma


Preprava kuriérskou službou UPS

K uvedeným sumám neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky. Balné neúčtujeme, bez ohľadu na hodnotu vašej objednávky.Uvedené ceny platia iba pre odosielanie zásielok na území Slovenska, pri odoslaní celej objednávky v jednej zásielke. Pri rozdelení objednávky a jej poslaní vo viacerých zásielkach môže byť celkové poštovné vyššie. Ceny poštovného sú uvedené vrátane DPH.

Prepravu zabezpečuje spoločnosť Slovak Parcel Service s.r.o., www.sps-sro.sk.

  • doručenie do 24 hodín od expedície (doručuje sa v pracovné dni)

  • doručenie vždy priamo do Vašich rúk - domov alebo do práce

  • možnosť sledovať zásielku cez internet

  • všetky zásielky sú poistené

  • daňový doklad je pribalený v zásielke

  • v prípade neúspešného pokusu o doručenie, druhý pokus o doručenie v cene


V prípade doručenia viditeľne poškodenej zásielky je potrebné spísať s kuriérom protokol a neodkladne nás o tejto skutočnosti informovať mailom na eshop@bikeunion.sk.

Osobný odber

Po spracovaní vašej objednávky vám zašleme mailom výzvu k osobnému odberu tovaru. Tovar si môžete prevziať osobne na našich prevádzkach počas otváracích hodín. Lehota na prevzatie tovaru je 5 pracovných dní. Ak v uvedenej lehote nemôžete prevziať tovar, potom nás prosíme kontaktujte emailom na eshop@bikeunion.sk (predĺženie lehoty vám potvrdíme mailom).

Adresy prevádzok a otváracie hodiny nájdete tu.

Možnosti platby

Pre úhradu vašej objednávky ponúkame nasledovné možnosti platby.

Dobierka

Vašu objednávku zaplatíte v hotovosti kuriérovi pri preberaní tovaru. Kuriér vám vystaví doklad o prijatí platby. Maximálna celková cena objednávky pre platbu dobierkou je 3300 €.

Platba v predajni

Vašu objednávku zaplatíte v hotovosti, alebo platobnou kartou pri osobnom odbere tovaru v našej predajni. Akceptované sú platobné karty Visa, Visa Elektron, MasterCard, Maestro. Celková cena objednávky pre platbu v predajni je maximálne 5000 €.

Bankový prevod

Celkovú cenu vašej objednávky uhradíte bankovým prevodom na účet uvedený v objednávke. Ako variabilný symbol uveďte číslo vašej objednávky.

Barion platobná brána

Vašu objednávku uhradíte online cez bezpečný virtuálny POS terminál. Údaje o vašej platobnej karte sú prenášané bezpečným šifrovaným protokolom a nie sú viditeľné pre predajcu. Môžete platiť kartami Visa, Visa Elektron, MasterCard, Maestro, vydanými v akejkoľvek banke na Slovensku.

Splátkový predaj Home Credit

Pre viac informácii o splátkovom predaji Vám odporúčame navštíviť stránku Splátkový predaj, kde nájdete podrobný postup pre nakúp na splátky cez splátkové spoločnosti Home Credit. Taktiež aj informácie o aktuálnych akciách v splátkovom predaji.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia