Blog

Kategórie
 
 
 
Predajňa Bike Union je otvorená. Viac info
Ušetrite až 300 € so zľavovými kupónmi. Bicykle, komponenty, oblečenie - všetko s obrovskými zľavami. Viac info
 
 
 
 

Autor: Bike Union     Dátum: 28.2.2020     Čítanie na: 4 min.

ALÉ predstavuje kolekciu jar/leto 2020. Charakteristické vlastnosti novej kolekcie: použitie len tých najkvalitnejších materiálov, detaily spracovania, originálny grafický dizajn, farby a fluorescentné detaily pre lepšiu viditeľnosť a bezpečnosť. Nová kolekcia kladie dôraz na avant-gardné trendy, tiež použitie ECO materiálov z recyklovaných zdrojov, ale aj použitie hightech tkanín.

 

Wilier Montegrappa - vstupnú model do sveta cestnej cyklistikyAutor: Mgr. Kristóf Tóth     Dátum: 12.1.2020     Čítanie na: 2 min.

Wilier Montegrappa je hliníková verzia modelu Wilier GTR Team. Montegrappa je jednou z najznámejších talianskych hôr a Wilier Montegrappa nás povzbudzuje, aby sme si ho raz spolu vyšlapali.

 

Wilier Zero SLR - špička ľadovcaAutor: Mgr. Kristóf Tóth     Dátum: 9.1.2020     Čítanie na: 3 min.

Wilier Zero SLR je prvý superľahký, aerodynamický, plne integrovaný bicykel na svete, ktorý je k dispozícii výhradne s kotúčovými brzdami a elektrickým riadiacím systémom. Tento model je nástupcom hlavných vlajkových modelov Wilier Zero.6 a Zero.7. Kombinuje všetky výhody každého špičkového modelu Wilier, ktorý bol navrhnutý tak aby prekonal svojich predchodcov. Zero SLR si stanovil cieľ byť najlepším cestným bicyklom na svete.

 

UD karbónová tkanina v cyklistickom priemysleAutor: Mgr. Kristóf Tóth     Dátum: 10.12.2019     Čítanie na: 3 min.

Rámy bicyklov sa vyrábajú z rôznych materiálov od začátku 20eho storočia. Staré klasické materiály, z kterých výrabali boli kovy a zliatiny, avšak tieto mali určité hmatateľné nevýhody.

 

Príbeh našej značky - Bike union

Bikeunion at the Col du Galibier

Autor: Mgr. Kristóf Tóth     Dátum: 19.09.2019     Čítanie na: 2 min.

Prvú predajňu sme otvorili  1. októbra 2015 v Šamoríne. Keďže v Šamoríne a okolí absentovala predajňa bicyklov s kvalitným servisom, obchod sa pomerne rýchlo rozbehol. Chýr o rýchlosti a kvalite nášho servisu sa šíril veľmi rýchlo. Už v roku 2019 sme otvorili našu druhú predajňu v Bratislavskej mestskej časti Nový Ružinov. Kvalitu našich neustále napredujúcich a rozširujúcich sa obchodov poznajú už na celom juhozápade Slovenska.

Naša filozofia je jednoduchá - predávame bicykle, súčiastky a doplnky ktoré sú kvalitné a vydržia veľa. Našou najsilnejšou stránkou je kvalita služieb. Nemecké Ghost-y a francúzske Lapierre-e boli naše prvé značky, ktoré sú našimi nosnými značkami aj v súčasnosti. Ako dobrá voľba sa však ukázala aj zaradenie bicyklov talianskej prémiovej značky Wilier Triestina. V súčasnosti sme jej najväčší predajca na Slovensku. Okrem bicyklov ponúkame aj množstvo doplnkov, oblečenie a komponenty.

 

Obchod Bike UnionAutor: Mgr. Kristóf Tóth     Dátum: 15.11.2019     Čítanie na: 4 min.

V roku 2010 som si kúpil svoj prvý cestný bicykel z druhej ruky. Takmer okamžite som si oblúbil tento šport. V tom čase som ešte aktívne pádloval v kanoistickom klube KCK Šamorín. Cyklistiku som mal ako aktívny odpočinok medzi dvoma fázami tréningov. Často som zo Šamorína chodil bicyklom po hrádzi aj na univerzitu FTVŠ UK, čo je vzdialenosť cca 30km. Kvôli zápcham na cestách, to bola najrýchlejšia forma dopravy. Kedže môj bicykel dostal riadne zabrať, začal som skúmať možnosti servisu. Svoje prvé náradie som si kúpil na internete cez Ebay. V roku 2013 som definitívne "položil" pádlo, a začal som hladať brigádu v cyklistickom biznise.

 

Na bicykli priesmyk Col Agnel 2744mAutor: Bike Union     Dátum: 2.12.2019     Video: 8 min.

V lete sme sa s priateľmi vydali do francúzskych Álp aby sme si zajazdili na najkrajších miestach v okolí Barcenolette, ktoré sa dajú zdolať na bicykli. Pozývame vás na malú ochutnávku vo forme videa.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia