Splátkový predaj

Kategórie
 
 
 
 
 

Splátkový predaj

Nákup na splátky s Home Credit

Nákup na splátky (čiže spotrebiteľský úver) je jednorazová pôžička, ktorá umožňuje nakupovať bez hotovosti vybraný tovar. A to jednoducho a rýchlo bez zbytočnej administratívy.

Podmienky a výhody

O nákup na splátky môže požiadať každá plnoletá osoba, ktorá má trvalé bydlisko na území Slovenskej republiky a pravidelný príjem. Vedľa zamestnancov a podnikateľov tak môžu požiadať o spotrebiteľský úver aj dôchodcovia alebo osoby na materskej dovolenke.

Výhody nákupu na splátky

 • Ľahko a rýchlo si môžete zaobstarať svoj vysnívaný tovar.

 • Všetko vybavíte cez internet z pohodlia svojho domova.

 • Nepotrebujete ručiteľa.

 • Môžete využiť poistenie schopnosti splácať úver.

 • Dĺžku splácania si môžete vždy vybrať.

 • Výška úveru začína už od 80 €.

Čo budete potrebovať na rýchle uzavretie zmluvy?

Platný občiansky preukaz a druhý doklad totožnosti (platný vodičský preukaz, platný cestovný pas, rodný list alebo platný zbrojný preukaz), ktorými preukážete svoju totožnosť.

Ako postupovať pri nákupe na splátky cez internet

 1. Postupujte ako pri bežnom nákupe, vložte tovar do nákupného košíka, vyplňte požadované údaje, ako platbu vyberte "Na splátky Home Credit".

 1. Následne vás systém presmeruje na stránky www.homecredit.sk, kde si zvolíte variant splácania, počet splátok a výšku akontácie.

 1. V ďalšom kroku vyplníte do jednoduchého formulára všetky potrebné údaje pre poskytnutie úveru a odošlete žiadosť na spracovanie.

 1. V prípade schválenia dostanete na svoju e-mailovú adresu zmluvu s návodom, ako ďalej postupovať.

 2. Žiadosť je okamžite posúdená a výsledok zobrazený. Výsledok hodnotenia vám bude zároveň potvrdený na vašu e-mailovú adresu.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia